222ADVBA
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
222ADVBA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 222ADVBA
Výrobca / Značka: CTS Electronic Components
Popis produktu SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
listoch: 222ADVBA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 222ADVBA
Číslo dielu 222ADVBA Výrobca CTS Electronic Components
popis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 544189 pcs Dátový hárok 222ADVBA.pdf
Stýl ukončenia PC Pin Prepnúť cestovanie 0.25mm
Funkcia prepínača Off-Mom séria 222A
obal Bulk obrys 6.20mm x 6.20mm
Ostatné mená CT3084 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Prevádzkové sily 160gf Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život 1,000,000 Cycles
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Napätie osvetlenia (nominálne) -
Typ osvetlenia, Farba - osvetlenie Non-Illuminated
Vlastnosti Tactile Feedback Detailný popis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole
Kontaktné hodnotenie @ Napätie 0.05A @ 12VDC obvod SPST-NO
Typ pohonu Standard Orientácia pohonu Top Actuated
Materiál pohonu - Dĺžka pohonu, pravý uhol -
Pohon Výška mimo PCB, vertikálna 5.00mm