UP4T-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP4T-1R0-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1UH 17.3A 3.6 MOHM TH
listoch: 1.UP4T-1R0-R.pdf2.UP4T-1R0-R.pdf
  • správa
Špecifikácie UP4T-1R0-R
Číslo dielu UP4T-1R0-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 1UH 17.3A 3.6 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4922 pcs Dátový hárok 1.UP4T-1R0-R.pdf2.UP4T-1R0-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.669" Dia (17.00mm)
tienenie Unshielded séria UNI-PAC™ 4T
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená UP4T-1R0
UP4T-1R0-ND
Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 1µH
Výška - sedenie (Max) 0.518" (13.15mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 17.3A 3.6 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 3.6 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 17.3A Aktuálny - Sýtosť 37.3A