UP4T-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP4T-1R5-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 13.4A 4.9 MOHM
listoch: 1.UP4T-1R5-R.pdf2.UP4T-1R5-R.pdf
  • správa
Špecifikácie UP4T-1R5-R
Číslo dielu UP4T-1R5-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 1.5UH 13.4A 4.9 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4758 pcs Dátový hárok 1.UP4T-1R5-R.pdf2.UP4T-1R5-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.669" Dia (17.00mm)
tienenie Unshielded séria UNI-PAC™ 4T
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená UP4T-1R5
UP4T-1R5-ND
Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 1.5µH
Výška - sedenie (Max) 0.518" (13.15mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 13.4A 4.9 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 4.9 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 13.4A Aktuálny - Sýtosť 28.9A