UP4B-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP4B-6R8-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP4B-6R8-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 8.3A 10 MOHM SMD
listoch: UP4B-6R8-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie UP4B-6R8-R
Číslo dielu UP4B-6R8-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 6.8UH 8.3A 10 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 49860 pcs Dátový hárok UP4B-6R8-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm)
tienenie Unshielded séria UNI-PAC™
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Original-Reel® Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1765-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) 0.310" (7.87mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 8.3A 10 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 10 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 8.3A
Aktuálny - Sýtosť 14.1A