UP2.8B-3R3-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP2.8B-3R3-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 2.8A 47.4 MOHM
listoch: UP2.8B-3R3-R.pdf
  • správa
Špecifikácie UP2.8B-3R3-R
Číslo dielu UP2.8B-3R3-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 3.3UH 2.8A 47.4 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 96084 pcs Dátový hárok UP2.8B-3R3-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
tienenie Unshielded séria UNI-PAC™ 2.8
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená UP2-8B-3R3-R
UP2.8B-3R3
UP2.8B-3R3-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.80mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 47.4 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 47.4 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.8A
Aktuálny - Sýtosť 4.5A