UP2.8B-390-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP2.8B-390-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 39UH
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1750 pcs
  • správa
Špecifikácie UP2.8B-390-R
Číslo dielu UP2.8B-390-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 39UH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82159 pcs Dátový hárok
typ Wirewound tolerancia -
Veľkosť / rozmer 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm) tienenie Unshielded
séria UNI-PAC™ 2.8 hodnotenie -
Q @ Freq - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard Ostatné mená UP2-8B-390-R
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 39µH
Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 39µH Unshielded Wirewound Inductor Nonstandard DC odpor (DCR) -