UP2.8B-330-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: UP2.8B-330-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 33UH 1.3A 250 MOHM SMD
listoch: UP2.8B-330-R.pdf
  • správa
Špecifikácie UP2.8B-330-R
Číslo dielu UP2.8B-330-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 33UH 1.3A 250 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82481 pcs Dátový hárok UP2.8B-330-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Ostatné mená UP2-8B-330-R
UP2.8B-330
UP2.8B-330-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 33µH Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.80mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 250 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 250 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.3A
Aktuálny - Sýtosť 1.5A