SDQ25-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-470-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDQ25-470-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 47.43UH SMD
listoch: SDQ25-470-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SDQ25-470-R
Číslo dielu SDQ25-470-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis INDUCT ARRAY 2 COIL 47.43UH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 50538 pcs Dátový hárok SDQ25-470-R.pdf
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SDQ
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet cievok 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indukčnosť - pripojená v rade 189.7µH
Indukčnosť - zapojená paralelne 47.43µH výška 0.098" (2.50mm)
Detailný popis Shielded 2 Coil Inductor Array 189.7µH Inductance - Connected in Series 47.43µH Inductance - Connected in Parallel 446.1 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 749mA Nonstandard Odpor DC (DCR) - Séria 1.78 Ohm
Odpor DC (DCR) - paralelný 446.1 mOhm Súčasná sýtosť - séria 292mA
Súčasná sýtosť - paralelná 584mA Aktuálne hodnotenie - séria 374mA
Aktuálne hodnotenie - paralelné 749mA