SDQ25-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-220-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDQ25-220-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 22.47UH SMD
listoch: SDQ25-220-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SDQ25-220-R
Číslo dielu SDQ25-220-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis INDUCT ARRAY 2 COIL 22.47UH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57976 pcs Dátový hárok SDQ25-220-R.pdf
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SDQ
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard Ostatné mená 283-4244-2
SDQ25-220-R-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet cievok 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indukčnosť - pripojená v rade 89.89µH Indukčnosť - zapojená paralelne 22.47µH
výška 0.098" (2.50mm) Detailný popis Shielded 2 Coil Inductor Array 89.89µH Inductance - Connected in Series 22.47µH Inductance - Connected in Parallel 243.1 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.01A Nonstandard
Odpor DC (DCR) - Séria 972.4 mOhm Odpor DC (DCR) - paralelný 243.1 mOhm
Súčasná sýtosť - séria 425mA Súčasná sýtosť - paralelná 849mA
Aktuálne hodnotenie - séria 507mA Aktuálne hodnotenie - paralelné 1.01A