SDQ25-151-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-151-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDQ25-151-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 150.2UH SMD
listoch: SDQ25-151-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2900 pcs
  • správa
Špecifikácie SDQ25-151-R
Číslo dielu SDQ25-151-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis INDUCT ARRAY 2 COIL 150.2UH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63967 pcs Dátový hárok SDQ25-151-R.pdf
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SDQ
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet cievok 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indukčnosť - pripojená v rade 600.6µH
Indukčnosť - zapojená paralelne 150.2µH výška 0.098" (2.50mm)
Detailný popis Shielded 2 Coil Inductor Array 600.6µH Inductance - Connected in Series 150.2µH Inductance - Connected in Parallel 1.5 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 408mA Nonstandard Odpor DC (DCR) - Séria 6 Ohm
Odpor DC (DCR) - paralelný 1.5 Ohm Súčasná sýtosť - séria 164mA
Súčasná sýtosť - paralelná 328mA Aktuálne hodnotenie - séria 204mA
Aktuálne hodnotenie - paralelné 408mA