SDQ25-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-4R7-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDQ25-4R7-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 5UH SMD
listoch: SDQ25-4R7-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SDQ25-4R7-R
Číslo dielu SDQ25-4R7-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis INDUCT ARRAY 2 COIL 5UH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60887 pcs Dátový hárok SDQ25-4R7-R.pdf
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SDQ
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet cievok 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indukčnosť - pripojená v rade 20µH
Indukčnosť - zapojená paralelne 5µH výška 0.098" (2.50mm)
Detailný popis Shielded 2 Coil Inductor Array 20µH Inductance - Connected in Series 5µH Inductance - Connected in Parallel 65.3 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.96A Nonstandard Odpor DC (DCR) - Séria 261.2 mOhm
Odpor DC (DCR) - paralelný 65.3 mOhm Súčasná sýtosť - séria 900mA
Súčasná sýtosť - paralelná 1.8A Aktuálne hodnotenie - séria 980mA
Aktuálne hodnotenie - paralelné 1.96A