SD7030-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD7030-3R3-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD7030-3R3-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 3.7A 24 MOHM SMD
listoch: SD7030-3R3-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD7030-3R3-R
Číslo dielu SD7030-3R3-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 3.3UH 3.7A 24 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71012 pcs Dátový hárok SD7030-3R3-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Ostatné mená 513-1481-2
SD70303R3R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 3.7A 24 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 24 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.7A
Aktuálny - Sýtosť 3A