SD7030-561-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD7030-561-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 561UH 290MA 3.428 OHM
listoch: SD7030-561-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD7030-561-R
Číslo dielu SD7030-561-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 561UH 290MA 3.428 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75842 pcs Dátový hárok SD7030-561-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 561µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 561µH Shielded Wirewound Inductor 290mA 3.428 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 3.428 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 290mA Aktuálny - Sýtosť 230mA