SD7030-300-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD7030-300-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 30UH 1.2A 165 MOHM SMD
listoch: SD7030-300-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie SD7030-300-R
Číslo dielu SD7030-300-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 30UH 1.2A 165 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68767 pcs Dátový hárok SD7030-300-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
tienenie Shielded séria SD7030
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 30µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 30µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 165 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 165 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.2A Aktuálny - Sýtosť 970mA