SD53-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD53-330-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 33UH 750MA 257 MOHM
listoch: SD53-330-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2600 pcs
  • správa
Špecifikácie SD53-330-R
Číslo dielu SD53-330-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 33UH 750MA 257 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72212 pcs Dátový hárok SD53-330-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SD53
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 33µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 33µH Shielded Wirewound Inductor 750mA 257 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 257 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 750mA Aktuálny - Sýtosť 760mA