SD53-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD53-6R8-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD53-6R8-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 1.65A 68 MOHM
listoch: SD53-6R8-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SD53-6R8-R
Číslo dielu SD53-6R8-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 6.8UH 1.65A 68 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88483 pcs Dátový hárok SD53-6R8-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SD53
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1456-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.65A 68 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 68 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.65A
Aktuálny - Sýtosť 1.85A