SD53-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD53-220-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD53-220-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 22UH 810MA 208 MOHM
listoch: SD53-220-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2600 pcs
5200 pcs
  • správa
Špecifikácie SD53-220-R
Číslo dielu SD53-220-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 22UH 810MA 208 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 68356 pcs Dátový hárok SD53-220-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SD53
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1459-2
SD53220R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 22µH Shielded Wirewound Inductor 810mA 208 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 208 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 810mA
Aktuálny - Sýtosť 940mA