RL0607-820-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL0607-820-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 82UH 686MA 426 MOHM TH
listoch: RL0607-820-R.pdf
  • správa
Špecifikácie RL0607-820-R
Číslo dielu RL0607-820-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 82UH 686MA 426 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4763 pcs Dátový hárok RL0607-820-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.224" Dia (5.70mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 10kHz
indukčnosť 82µH Výška - sedenie (Max) 0.287" (7.30mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 6MHz Detailný popis 82µH Unshielded Wirewound Inductor 686mA 426 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 426 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 686mA
Aktuálny - Sýtosť 530mA