RL0607-470-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL0607-470-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 47UH 953MA 217 MOHM TH
listoch: RL0607-470-R.pdf
  • správa
Špecifikácie RL0607-470-R
Číslo dielu RL0607-470-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 47UH 953MA 217 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4141 pcs Dátový hárok RL0607-470-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.224" Dia (5.70mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 10kHz
indukčnosť 47µH Výška - sedenie (Max) 0.287" (7.30mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 8MHz Detailný popis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 953mA 217 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 217 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 953mA
Aktuálny - Sýtosť 690mA