RL0607-180-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL0607-180-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 18UH 1.52A 83 MOHM TH
listoch: RL0607-180-R.pdf
  • správa
Špecifikácie RL0607-180-R
Číslo dielu RL0607-180-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 18UH 1.52A 83 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4629 pcs Dátový hárok RL0607-180-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.224" Dia (5.70mm)
tienenie Unshielded séria RL0607
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 10kHz
indukčnosť 18µH Výška - sedenie (Max) 0.287" (7.30mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 16MHz Detailný popis 18µH Unshielded Wirewound Inductor 1.52A 83 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 83 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.52A
Aktuálny - Sýtosť 1.13A