HCM1707-470-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCM1707-470-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 47UH 6.8A 47 MOHM SMD
listoch: HCM1707-470-R.pdf
  • správa
Špecifikácie HCM1707-470-R
Číslo dielu HCM1707-470-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 47UH 6.8A 47 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26988 pcs Dátový hárok HCM1707-470-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 47µH
Výška - sedenie (Max) 0.276" (7.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 47µH Shielded Wirewound Inductor 6.8A 47 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 47 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 6.8A Aktuálny - Sýtosť 7.5A