HCM1707-330-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCM1707-330-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 33UH 9A 37 MOHM SMD
listoch: HCM1707-330-R.pdf
  • správa
Špecifikácie HCM1707-330-R
Číslo dielu HCM1707-330-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 33UH 9A 37 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26722 pcs Dátový hárok HCM1707-330-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 33µH
Výška - sedenie (Max) 0.276" (7.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 33µH Shielded Wirewound Inductor 9A 37 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 37 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 9A Aktuálny - Sýtosť 10A