HCM1707-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCM1707-150-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 15UH 12A 15.5 MOHM SMD
listoch: HCM1707-150-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
350 pcs
  • správa
Špecifikácie HCM1707-150-R
Číslo dielu HCM1707-150-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 15UH 12A 15.5 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27599 pcs Dátový hárok HCM1707-150-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
tienenie Shielded séria HCM1707
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 15µH
Výška - sedenie (Max) 0.276" (7.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 15µH Shielded Wirewound Inductor 12A 15.5 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 15.5 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 12A Aktuálny - Sýtosť 13A