DR125-681-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-681-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR125-681-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 680UH 700MA 1.1 OHM
listoch: DR125-681-R.pdf
  • správa
Špecifikácie DR125-681-R
Číslo dielu DR125-681-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 680UH 700MA 1.1 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75079 pcs Dátový hárok DR125-681-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ostatné mená 283-4064-2
DR125-681
DR125-681-ND
DR125-681-R-ND
DR125681R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 680µH Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 680µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 1.1 Ohm Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.1 Ohm Aktuálne hodnotenie 700mA
Aktuálny - Sýtosť 850mA