DR125-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-471-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR125-471-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 470UH 870MA 718 MOHM
listoch: DR125-471-R.pdf
  • správa
Špecifikácie DR125-471-R
Číslo dielu DR125-471-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 470UH 870MA 718 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 83245 pcs Dátový hárok DR125-471-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ostatné mená 283-4063-2
DR125-471
DR125-471-ND
DR125-471-R-ND
DR125471R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 470µH Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 470µH Shielded Wirewound Inductor 870mA 718 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 718 mOhm Aktuálne hodnotenie 870mA
Aktuálny - Sýtosť 1.02A