DR125-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-4R7-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DR125-4R7-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 7.18A 10.5 MOHM
listoch: DR125-4R7-R.pdf
  • správa
Špecifikácie DR125-4R7-R
Číslo dielu DR125-4R7-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 4.7UH 7.18A 10.5 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77753 pcs Dátový hárok DR125-4R7-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ostatné mená 513-1125-2
DR125-4R7
DR125-4R7-ND
DR1254R7R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 4.7µH Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 7.18A 10.5 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 10.5 mOhm Aktuálne hodnotenie 7.18A
Aktuálny - Sýtosť 9.71A