CTX20-10-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX20-10-52LP-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 20UH 16A 7 MOHM TH
listoch: CTX20-10-52LP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
21 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX20-10-52LP-R
Číslo dielu CTX20-10-52LP-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 20UH 16A 7 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10265 pcs Dátový hárok CTX20-10-52LP-R.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.594" Dia (40.50mm)
tienenie Unshielded séria CTX
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 20µH
Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 20µH Unshielded Toroidal Inductor 16A 7 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 7 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 16A Aktuálny - Sýtosť 16A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CTX20-1A-R
CTX20-1A-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: INDUCT ARRAY 2 COIL 20.73UH SMD
Skladom: 4420 pcs
Stiahnuť ▼: CTX20-1A-R.pdf
RFQ
CTX20-1
CTX20-1
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: INDUCT ARRAY 2 COIL 19.6UH SMD