CTX20-1-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX20-1-52LP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX20-1-52LP-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 20UH 1.8A 82.9 MOHM TH
listoch: CTX20-1-52LP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
560 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX20-1-52LP-R
Číslo dielu CTX20-1-52LP-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 20UH 1.8A 82.9 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 50349 pcs Dátový hárok CTX20-1-52LP-R.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.358" Dia (9.10mm)
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená CTX20-1-52LP
CTX20-1-52LP-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 20µH Výška - sedenie (Max) 0.264" (6.70mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 20µH Unshielded Toroidal Inductor 1.8A 82.9 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 82.9 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.8A
Aktuálny - Sýtosť 2.2A