CTX20-2-52-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX20-2-52-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 20UH 3.2A 39.2 MOHM TH
listoch: CTX20-2-52-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX20-2-52-R
Číslo dielu CTX20-2-52-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 20UH 3.2A 39.2 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 51880 pcs Dátový hárok CTX20-2-52-R.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia x 0.295" W (12.50mm x 7.50mm)
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená CTX20-2-52
CTX20-2-52-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 20µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 20µH Unshielded Toroidal Inductor 3.2A 39.2 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 39.2 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.2A
Aktuálny - Sýtosť 3.2A