SDR1045-151K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1045-151K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDR1045-151K
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 150UH 850MA 700 MOHM
listoch: SDR1045-151K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
700 pcs
  • správa
Špecifikácie SDR1045-151K
Číslo dielu SDR1045-151K Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 150UH 850MA 700 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 126470 pcs Dátový hárok SDR1045-151K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
tienenie Unshielded séria SDR1045
hodnotenie - Q @ Freq 16 @ 796kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 150µH
Výška - sedenie (Max) 0.189" (4.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 7.1MHz
Detailný popis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 700 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 700 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 850mA Aktuálny - Sýtosť 1.05A