SDR1045-101K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1045-101K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDR1045-101K
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 100UH 1.1A 540 MOHM
listoch: SDR1045-101K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
700 pcs
1400 pcs
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie SDR1045-101K
Číslo dielu SDR1045-101K Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 100UH 1.1A 540 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 201850 pcs Dátový hárok SDR1045-101K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
tienenie Unshielded séria SDR1045
hodnotenie - Q @ Freq 14 @ 796kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SDR1045-101K-ND
SDR1045-101KTR
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 0.189" (4.80mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 9.7MHz Detailný popis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 540 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 540 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.1A
Aktuálny - Sýtosť 1.3A