SDR1045-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SDR1045-331K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SDR1045-331K
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 330UH 620MA 1.7 OHM
listoch: SDR1045-331K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie SDR1045-331K
Číslo dielu SDR1045-331K Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 330UH 620MA 1.7 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 110646 pcs Dátový hárok SDR1045-331K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
tienenie Unshielded séria SDR1045
hodnotenie - Q @ Freq 12 @ 796kHz
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SDR1045-331KCT Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 330µH Výška - sedenie (Max) 0.189" (4.80mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 4.6MHz Detailný popis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 1.7 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 1.7 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 620mA
Aktuálny - Sýtosť 700mA