CM322522-R56ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R56ML Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CM322522-R56ML
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 560NH 275MA 490 MOHM
listoch: CM322522-R56ML.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie CM322522-R56ML
Číslo dielu CM322522-R56ML Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 560NH 275MA 490 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 729308 pcs Dátový hárok CM322522-R56ML.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení 1210 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Unshielded séria CM322522
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz indukčnosť 560nH
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 150MHz
Detailný popis 560nH Unshielded Wirewound Inductor 275mA 490 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC odpor (DCR) 490 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 275mA Aktuálny - Sýtosť -