CM322522-R33ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R33ML Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CM322522-R33ML
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 330NH 330MA 350 MOHM
listoch: CM322522-R33ML.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CM322522-R33ML
Číslo dielu CM322522-R33ML Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 330NH 330MA 350 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 537287 pcs Dátový hárok CM322522-R33ML.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení 1210 (3225 Metric) Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Unshielded séria CM322522
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená CM322522-R33MLCT Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz
indukčnosť 330nH Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 190MHz Detailný popis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 350 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 350 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 330mA