CM322522-R68ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-R68ML Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CM322522-R68ML
Výrobca / Značka: Bourns, Inc.
Popis produktu FIXED IND 680NH 260MA 550 MOHM
listoch: CM322522-R68ML.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CM322522-R68ML
Číslo dielu CM322522-R68ML Výrobca Bourns, Inc.
popis FIXED IND 680NH 260MA 550 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 583704 pcs Dátový hárok CM322522-R68ML.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení 1210 (3225 Metric) Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Unshielded séria CM322522
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 25.2MHz
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 1210 (3225 Metric)
Ostatné mená CM322522-R68MLCT Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz
indukčnosť 680nH Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 135MHz Detailný popis 680nH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 550 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC odpor (DCR) 550 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 260mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CM322522-R82KL
CM322522-R82KL
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: FIXED IND 820NH 245MA 610 MOHM
Skladom: 638591 pcs
Stiahnuť ▼: CM322522-R82KL.pdf
RFQ
CM322522-R56ML
CM322522-R56ML
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: FIXED IND 560NH 275MA 490 MOHM
Skladom: 729308 pcs
Stiahnuť ▼: CM322522-R56ML.pdf
RFQ
CM32FC
CM32FC
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSEHOLDER 32A 660V COMP (10)1.3