SCRH74-151
BelBel
SCRH74-151 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCRH74-151
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 150UH 460MA 880 MOHM
listoch: SCRH74-151.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SCRH74-151
Číslo dielu SCRH74-151 Výrobca Bel
popis FIXED IND 150UH 460MA 880 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 145207 pcs Dátový hárok SCRH74-151.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
tienenie Shielded séria SCRH74
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 595-1510-2
SCRH74-151M
SCRH74151
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 150µH Shielded Inductor 460mA 880 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 880 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 460mA
Aktuálny - Sýtosť 460mA