SCRH74-271
BelBel
SCRH74-271 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCRH74-271
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 270UH 340MA 1.64 OHM
listoch: SCRH74-271.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SCRH74-271
Číslo dielu SCRH74-271 Výrobca Bel
popis FIXED IND 270UH 340MA 1.64 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 161155 pcs Dátový hárok SCRH74-271.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
tienenie Shielded séria SCRH74
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 270µH
Výška - sedenie (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 270µH Shielded Inductor 340mA 1.64 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.64 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 340mA Aktuálny - Sýtosť 340mA