SCRH74-101
BelBel
SCRH74-101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SCRH74-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 600MA 610 MOHM
listoch: SCRH74-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SCRH74-101
Číslo dielu SCRH74-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 600MA 610 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 149191 pcs Dátový hárok SCRH74-101.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
tienenie Shielded séria SCRH74
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 595-1509-2
SCRH74-101M
SCRH74101
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 100µH Shielded Inductor 600mA 610 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 610 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 600mA
Aktuálny - Sýtosť 600mA