SC73B-151
BelBel
SC73B-151 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC73B-151
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 150UH 720MA 750 MOHM
listoch: SC73B-151.pdf
  • správa
Špecifikácie SC73B-151
Číslo dielu SC73B-151 Výrobca Bel
popis FIXED IND 150UH 720MA 750 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 125138 pcs Dátový hárok SC73B-151.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 150µH
Výška - sedenie (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 750 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 750 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 720mA Aktuálny - Sýtosť 400mA
Súvisiace produkty
SC73B-271
SC73B-271
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 270UH 480MA 1.31 OHM
Skladom: 118373 pcs
Stiahnuť ▼: SC73B-271.pdf
RFQ
SC73B-120
SC73B-120
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 12UH 2.2A 90 MOHM SMD
Skladom: 127551 pcs
Stiahnuť ▼: SC73B-120.pdf
RFQ
SC73B-101
SC73B-101
popis: FIXED IND 100UH 880MA 500 MOHM
Stiahnuť ▼: SC73B-101.pdf
SC73-820
SC73-820
popis: FIXED IND 82UH 960MA 410 MOHM
Stiahnuť ▼: SC73-820.pdf
SC73B-100
SC73B-100
popis: FIXED IND 10UH 2.4A 80 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC73B-100.pdf
SC73B-181
SC73B-181
popis: FIXED IND 180UH 620MA 1.02 OHM
Stiahnuť ▼: SC73B-181.pdf
SC73B-121
SC73B-121
popis: FIXED IND 120UH 800MA 660 MOHM
Stiahnuť ▼: SC73B-121.pdf
SC73B-221
SC73B-221
popis: FIXED IND 220UH 540MA 1.2 OHM
Stiahnuť ▼: SC73B-221.pdf
SC73B-270
SC73B-270
popis: FIXED IND 27UH 1.5A 170 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC73B-270.pdf
SC73B-150
SC73B-150
popis: FIXED IND 15UH 2A 100 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC73B-150.pdf
SC73B-180
SC73B-180
popis: FIXED IND 18UH 1.8A 110 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC73B-180.pdf
SC73B-220
SC73B-220
popis: FIXED IND 22UH 1.65A 130 MOHM
Stiahnuť ▼: SC73B-220.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety