SC73B-271
BelBel
SC73B-271 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC73B-271
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 270UH 480MA 1.31 OHM
listoch: SC73B-271.pdf
  • správa
Špecifikácie SC73B-271
Číslo dielu SC73B-271 Výrobca Bel
popis FIXED IND 270UH 480MA 1.31 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 118373 pcs Dátový hárok SC73B-271.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 270µH
Výška - sedenie (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 270µH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 1.31 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 1.31 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 480mA Aktuálny - Sýtosť 290mA
Súvisiace produkty
SC73B-470
SC73B-470
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 47UH 1.22A 290 MOHM
Skladom: 114871 pcs
Stiahnuť ▼: SC73B-470.pdf
RFQ
SC73B-180
SC73B-180
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 18UH 1.8A 110 MOHM SMD
Skladom: 112759 pcs
Stiahnuť ▼: SC73B-180.pdf
RFQ
SC73B-680
SC73B-680
popis: FIXED IND 68UH 1.05A 400 MOHM
Stiahnuť ▼: SC73B-680.pdf
SC73B-270
SC73B-270
popis: FIXED IND 27UH 1.5A 170 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC73B-270.pdf
SC73B-221
SC73B-221
popis: FIXED IND 220UH 540MA 1.2 OHM
Stiahnuť ▼: SC73B-221.pdf
SC73B-220
SC73B-220
popis: FIXED IND 22UH 1.65A 130 MOHM
Stiahnuť ▼: SC73B-220.pdf
SC73B-330
SC73B-330
popis: FIXED IND 33UH 1.4A 200 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC73B-330.pdf
SC73B-560
SC73B-560
popis: FIXED IND 56UH 1.13A 340 MOHM
Stiahnuť ▼: SC73B-560.pdf
SC73B-151
SC73B-151
popis: FIXED IND 150UH 720MA 750 MOHM
Stiahnuť ▼: SC73B-151.pdf
SC73B-181
SC73B-181
popis: FIXED IND 180UH 620MA 1.02 OHM
Stiahnuť ▼: SC73B-181.pdf
SC73B-331
SC73B-331
popis: FIXED IND 330UH 440MA 1.76 OHM
Stiahnuť ▼: SC73B-331.pdf
SC73B-390
SC73B-390
popis: FIXED IND 39UH 1.3A 220 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC73B-390.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety