SC73B-101
BelBel
SC73B-101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC73B-101
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 100UH 880MA 500 MOHM
listoch: SC73B-101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC73B-101
Číslo dielu SC73B-101 Výrobca Bel
popis FIXED IND 100UH 880MA 500 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 108096 pcs Dátový hárok SC73B-101.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
tienenie Unshielded séria SC73B
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 880mA 500 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 500 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 880mA Aktuálny - Sýtosť 510mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC73-470
SC73-470
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 47UH 1.22A 250 MOHM
Skladom: 270718 pcs
Stiahnuť ▼: SC73-470.pdf
RFQ
SC73B-150
SC73B-150
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 15UH 2A 100 MOHM SMD
Skladom: 125037 pcs
Stiahnuť ▼: SC73B-150.pdf
RFQ
SC73B-151
SC73B-151
popis: FIXED IND 150UH 720MA 750 MOHM
Stiahnuť ▼: SC73B-151.pdf
popis: FIXED IND 39UH 1.3A 220 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC73-390.pdf
popis: FIXED IND 82UH 960MA 410 MOHM
SC73B-181
SC73B-181
popis: FIXED IND 180UH 620MA 1.02 OHM
Stiahnuť ▼: SC73B-181.pdf
SC73B-121
SC73B-121
popis: FIXED IND 120UH 800MA 660 MOHM
Stiahnuť ▼: SC73B-121.pdf
popis: FIXED IND 56UH 1.13A 280 MOHM
SC73B-100
SC73B-100
popis: FIXED IND 10UH 2.4A 80 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC73B-100.pdf
SC73B-120
SC73B-120
popis: FIXED IND 12UH 2.2A 90 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC73B-120.pdf
popis: FIXED IND 68UH 1.05A 330 MOHM
SC73B-180
SC73B-180
popis: FIXED IND 18UH 1.8A 110 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC73B-180.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety