SC63LCB-151
BelBel
SC63LCB-151 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC63LCB-151
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 150UH 600MA 778 MOHM
listoch: SC63LCB-151.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie SC63LCB-151
Číslo dielu SC63LCB-151 Výrobca Bel
popis FIXED IND 150UH 600MA 778 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 133349 pcs Dátový hárok SC63LCB-151.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
tienenie Shielded séria SC63LCB
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 150µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 150µH Shielded Inductor 600mA 778 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 778 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 600mA Aktuálny - Sýtosť 310mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC63LCB-2R2
SC63LCB-2R2
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 2.2UH 4.37A 20 MOHM
Skladom: 112808 pcs
Stiahnuť ▼: SC63LCB-2R2.pdf
RFQ
SC63CB-820
SC63CB-820
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 82UH 910MA 436 MOHM
Skladom: 124499 pcs
Stiahnuť ▼: SC63CB-820.pdf
RFQ
SC63LCB-120
SC63LCB-120
popis: FIXED IND 12UH 2.3A 66 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63LCB-120.pdf
SC63LCB-270
SC63LCB-270
popis: FIXED IND 27UH 1.42A 150 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63LCB-270.pdf
SC63CB-8R2
SC63CB-8R2
popis: FIXED IND 8.2UH 2.7A 45 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-8R2.pdf
SC63LCB-1R5
SC63LCB-1R5
popis: FIXED IND 1.5UH 4.6A 16 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63LCB-1R5.pdf
SC63LCB-1R0
SC63LCB-1R0
popis: FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63LCB-1R0.pdf
SC63LCB-180
SC63LCB-180
popis: FIXED IND 18UH 1.99A 100 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63LCB-180.pdf
SC63LCB-150
SC63LCB-150
popis: FIXED IND 15UH 2.22A 79 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63LCB-150.pdf
SC63LCB-220
SC63LCB-220
popis: FIXED IND 22UH 1.5A 119 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63LCB-220.pdf
SC63LCB-100
SC63LCB-100
popis: FIXED IND 10UH 2.91A 62 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63LCB-100.pdf
SC63LCB-101
SC63LCB-101
popis: FIXED IND 100UH 800MA 519 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63LCB-101.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety