SC63CB-8R2
BelBel
SC63CB-8R2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC63CB-8R2
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 2.7A 45 MOHM SMD
listoch: SC63CB-8R2.pdf
  • správa
Špecifikácie SC63CB-8R2
Číslo dielu SC63CB-8R2 Výrobca Bel
popis FIXED IND 8.2UH 2.7A 45 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 115570 pcs Dátový hárok SC63CB-8R2.pdf
typ - tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 8.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 8.2µH Shielded Inductor 2.7A 45 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 45 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 2.7A Aktuálny - Sýtosť 1.54A
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 56UH 1.2A 268 MOHM SMD
Skladom: 125217 pcs
Stiahnuť ▼: SC63CB-560.pdf
RFQ
SC63LCB-150
SC63LCB-150
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 15UH 2.22A 79 MOHM SMD
Skladom: 137939 pcs
Stiahnuť ▼: SC63LCB-150.pdf
SC63LCB-120
popis: FIXED IND 12UH 2.3A 66 MOHM SMD
SC63CB-470
popis: FIXED IND 47UH 1.34A 218 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-470.pdf
SC63LCB-151
SC63LCB-151
popis: FIXED IND 150UH 600MA 778 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63LCB-151.pdf
SC63LCB-101
SC63LCB-101
popis: FIXED IND 100UH 800MA 519 MOHM
SC63CB-6R2
popis: FIXED IND 6.2UH 2.85A 39 MOHM
SC63CB-4R7
popis: FIXED IND 4.7UH 3.1A 33 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-4R7.pdf
SC63CB-820
SC63CB-820
popis: FIXED IND 82UH 910MA 436 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-820.pdf
SC63LCB-100
SC63LCB-100
popis: FIXED IND 10UH 2.91A 62 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63LCB-100.pdf
SC63CB-680
SC63CB-680
popis: FIXED IND 68UH 1.02A 333 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-680.pdf
SC63LCB-180
SC63LCB-180
popis: FIXED IND 18UH 1.99A 100 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63LCB-180.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety