SC63LCB-2R2
BelBel
SC63LCB-2R2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC63LCB-2R2
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 4.37A 20 MOHM
listoch: SC63LCB-2R2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie SC63LCB-2R2
Číslo dielu SC63LCB-2R2 Výrobca Bel
popis FIXED IND 2.2UH 4.37A 20 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 112808 pcs Dátový hárok SC63LCB-2R2.pdf
typ - tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
tienenie Shielded séria SC63LCB
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 2.2µH Shielded Inductor 4.37A 20 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 20 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 4.37A Aktuálny - Sýtosť 2.42A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC63LCB-390
SC63LCB-390
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 39UH 1.21A 188 MOHM
Skladom: 134285 pcs
Stiahnuť ▼: SC63LCB-390.pdf
RFQ
SC63LCB-220
SC63LCB-220
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 22UH 1.5A 119 MOHM SMD
Skladom: 126415 pcs
Stiahnuť ▼: SC63LCB-220.pdf
RFQ
SC63LCB-1R0
SC63LCB-1R0
popis: FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63LCB-1R0.pdf
SC63LCB-330
SC63LCB-330
popis: FIXED IND 33UH 1.35A 175 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63LCB-330.pdf
SC63LCB-470
SC63LCB-470
popis: FIXED IND 47UH 1.14A 235 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63LCB-470.pdf
SC63LCB-560
SC63LCB-560
popis: FIXED IND 56UH 1.02A 275 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63LCB-560.pdf
SC63LCB-3R6
SC63LCB-3R6
popis: FIXED IND 3.6UH 4.15A 27 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63LCB-3R6.pdf
SC63LCB-180
SC63LCB-180
popis: FIXED IND 18UH 1.99A 100 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63LCB-180.pdf
SC63LCB-4R7
SC63LCB-4R7
popis: FIXED IND 4.7UH 3.8A 34 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63LCB-4R7.pdf
SC63LCB-1R5
SC63LCB-1R5
popis: FIXED IND 1.5UH 4.6A 16 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63LCB-1R5.pdf
SC63LCB-270
SC63LCB-270
popis: FIXED IND 27UH 1.42A 150 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63LCB-270.pdf
SC63LCB-151
SC63LCB-151
popis: FIXED IND 150UH 600MA 778 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63LCB-151.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety