SC63CB-2R0
BelBel
SC63CB-2R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC63CB-2R0
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 2UH 4A 20 MOHM SMD
listoch: SC63CB-2R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie SC63CB-2R0
Číslo dielu SC63CB-2R0 Výrobca Bel
popis FIXED IND 2UH 4A 20 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 125563 pcs Dátový hárok SC63CB-2R0.pdf
typ - tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
tienenie Shielded séria SC63CB
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2µH
Výška - sedenie (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 2µH Shielded Inductor 4A 20 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 20 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 4A Aktuálny - Sýtosť 3A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC63CB-470
SC63CB-470
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 47UH 1.34A 218 MOHM
Skladom: 126325 pcs
Stiahnuť ▼: SC63CB-470.pdf
RFQ
SC63CB-151
SC63CB-151
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 150UH 770MA 691 MOHM
Skladom: 139025 pcs
Stiahnuť ▼: SC63CB-151.pdf
RFQ
SC63CB-220
SC63CB-220
popis: FIXED IND 22UH 1.75A 110 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-220.pdf
SC63CB-2R7
SC63CB-2R7
popis: FIXED IND 2.7UH 3.6A 23 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-2R7.pdf
SC63CB-3R3
SC63CB-3R3
popis: FIXED IND 3.3UH 3.24A 27 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-3R3.pdf
SC63CB-4R7
SC63CB-4R7
popis: FIXED IND 4.7UH 3.1A 33 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-4R7.pdf
SC63CB-330
SC63CB-330
popis: FIXED IND 33UH 1.5A 169 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-330.pdf
SC63CB-120
SC63CB-120
popis: FIXED IND 12UH 2.43A 65 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-120.pdf
SC63CB-180
SC63CB-180
popis: FIXED IND 18UH 2.07A 85 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-180.pdf
SC63CB-390
SC63CB-390
popis: FIXED IND 39UH 1.42A 198 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-390.pdf
SC63CB-270
SC63CB-270
popis: FIXED IND 27UH 1.67A 146 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-270.pdf
SC63CB-150
SC63CB-150
popis: FIXED IND 15UH 2.18A 80 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-150.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety