SC63CB-150
BelBel
SC63CB-150 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC63CB-150
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 15UH 2.18A 80 MOHM SMD
listoch: SC63CB-150.pdf
  • správa
Špecifikácie SC63CB-150
Číslo dielu SC63CB-150 Výrobca Bel
popis FIXED IND 15UH 2.18A 80 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 115683 pcs Dátový hárok SC63CB-150.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 15µH
Výška - sedenie (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 15µH Shielded Inductor 2.18A 80 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 80 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 2.18A Aktuálny - Sýtosť 1.1A
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 12UH 2.43A 65 MOHM SMD
Skladom: 136108 pcs
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG SWTCHD CAP 5V 275MA 8MLPD
Skladom: 114191 pcs
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 100UH 860MA 496 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-101.pdf
SC63CB-270
SC63CB-270
popis: FIXED IND 27UH 1.67A 146 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-270.pdf
SC63CB-2R7
SC63CB-2R7
popis: FIXED IND 2.7UH 3.6A 23 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-2R7.pdf
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG SWITCHD CAP 5.3V 8MLPD
Stiahnuť ▼: SC633ULTRT.pdf
SC63CB-100
SC63CB-100
popis: FIXED IND 10UH 2.56A 50 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-100.pdf
SC63CB-220
SC63CB-220
popis: FIXED IND 22UH 1.75A 110 MOHM
SC63CB-180
popis: FIXED IND 18UH 2.07A 85 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-180.pdf
SC632AULTRT
SC632AULTRT
Stiahnuť ▼: SC632AULTRT.pdf
SC63CB-151
SC63CB-151
popis: FIXED IND 150UH 770MA 691 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-151.pdf
SC63CB-2R0
SC63CB-2R0
popis: FIXED IND 2UH 4A 20 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-2R0.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety