SC63CB-100
BelBel
SC63CB-100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC63CB-100
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 10UH 2.56A 50 MOHM SMD
listoch: SC63CB-100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie SC63CB-100
Číslo dielu SC63CB-100 Výrobca Bel
popis FIXED IND 10UH 2.56A 50 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 123707 pcs Dátový hárok SC63CB-100.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
tienenie Shielded séria SC63CB
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 10µH
Výška - sedenie (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 10µH Shielded Inductor 2.56A 50 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 50 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 2.56A Aktuálny - Sýtosť 1.49A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SC632ULTRT
SC632ULTRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG SWTCHD CAP 5V 275MA 8MLPD
Skladom: 114191 pcs
Stiahnuť ▼: SC632ULTRT.pdf
RFQ
SC63CB-180
SC63CB-180
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 18UH 2.07A 85 MOHM SMD
Skladom: 127996 pcs
Stiahnuť ▼: SC63CB-180.pdf
RFQ
SC631ULTRT
SC631ULTRT
výrobcovia: Semtech
popis: IC REG SWITCHD CAP 4.4V 8MLPD
Stiahnuť ▼: SC631ULTRT.pdf
SC632AULTRT
SC632AULTRT
Stiahnuť ▼: SC632AULTRT.pdf
SC63CB-120
SC63CB-120
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 12UH 2.43A 65 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-120.pdf
SC633ULTRT
SC633ULTRT
popis: IC REG SWITCHD CAP 5.3V 8MLPD
Stiahnuť ▼: SC633ULTRT.pdf
SC63CB-151
SC63CB-151
popis: FIXED IND 150UH 770MA 691 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-151.pdf
SC630JWR
SC630JWR
výrobcovia: Mallory Sonalert Products
popis: AUDIO PIEZO IND 9-30V PNL MNT
Stiahnuť ▼: SC630JWR.pdf
SC63CB-101
SC63CB-101
popis: FIXED IND 100UH 860MA 496 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-101.pdf
SC63CB-150
SC63CB-150
popis: FIXED IND 15UH 2.18A 80 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-150.pdf
SC63CB-220
SC63CB-220
popis: FIXED IND 22UH 1.75A 110 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-220.pdf
SC630ULTRT
SC630ULTRT
popis: IC REG SWITCHD CAP 3.3V 8MLPD
Stiahnuť ▼: SC630ULTRT.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety