SC63CB-3R3
BelBel
SC63CB-3R3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC63CB-3R3
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 3.24A 27 MOHM
listoch: SC63CB-3R3.pdf
  • správa
Špecifikácie SC63CB-3R3
Číslo dielu SC63CB-3R3 Výrobca Bel
popis FIXED IND 3.3UH 3.24A 27 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 126768 pcs Dátový hárok SC63CB-3R3.pdf
typ - tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 3.3µH
Výška - sedenie (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 3.3µH Shielded Inductor 3.24A 27 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 27 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 3.24A Aktuálny - Sýtosť 2.57A
Súvisiace produkty
SC63CB-2R7
SC63CB-2R7
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 2.7UH 3.6A 23 MOHM SMD
Skladom: 135859 pcs
Stiahnuť ▼: SC63CB-2R7.pdf
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 4.7UH 3.1A 33 MOHM SMD
Skladom: 136544 pcs
Stiahnuť ▼: SC63CB-4R7.pdf
RFQ
SC63CB-820
SC63CB-820
popis: FIXED IND 82UH 910MA 436 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-820.pdf
SC63CB-330
SC63CB-330
popis: FIXED IND 33UH 1.5A 169 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-330.pdf
SC63CB-560
SC63CB-560
popis: FIXED IND 56UH 1.2A 268 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-560.pdf
SC63CB-2R0
SC63CB-2R0
popis: FIXED IND 2UH 4A 20 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC63CB-2R0.pdf
SC63CB-220
SC63CB-220
popis: FIXED IND 22UH 1.75A 110 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-220.pdf
SC63CB-6R2
SC63CB-6R2
popis: FIXED IND 6.2UH 2.85A 39 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-6R2.pdf
SC63CB-680
SC63CB-680
popis: FIXED IND 68UH 1.02A 333 MOHM
Stiahnuť ▼: SC63CB-680.pdf
SC63CB-390
SC63CB-390
popis: FIXED IND 39UH 1.42A 198 MOHM
SC63CB-470
popis: FIXED IND 47UH 1.34A 218 MOHM
SC63CB-270
popis: FIXED IND 27UH 1.67A 146 MOHM
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety