SC53LC-2R0
BelBel
SC53LC-2R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC53LC-2R0
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 2UH 3.6A 38 MOHM SMD
listoch: SC53LC-2R0.pdf
  • správa
Špecifikácie SC53LC-2R0
Číslo dielu SC53LC-2R0 Výrobca Bel
popis FIXED IND 2UH 3.6A 38 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 153248 pcs Dátový hárok SC53LC-2R0.pdf
typ - tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
tienenie Shielded séria SC53LC
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 595-1371-2
SC53LC-2R0N
SC53LC2R0
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 2µH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 2µH Shielded Inductor 3.6A 38 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 38 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.6A
Aktuálny - Sýtosť 2.92A
Súvisiace produkty
SC53LC-470
SC53LC-470
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 47UH 870MA 415 MOHM
Skladom: 152340 pcs
Stiahnuť ▼: SC53LC-470.pdf
RFQ
SC53LC-101
SC53LC-101
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 100UH 580MA 860 MOHM
Skladom: 150153 pcs
Stiahnuť ▼: SC53LC-101.pdf
RFQ
SC53LC-220
SC53LC-220
popis: FIXED IND 22UH 1.28A 190 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-220.pdf
SC53LC-151
SC53LC-151
popis: FIXED IND 150UH 460MA 1.24 OHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-151.pdf
SC53LC-4R7
SC53LC-4R7
popis: FIXED IND 4.7UH 2.8A 60 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC53LC-4R7.pdf
SC53LC-3R3
SC53LC-3R3
popis: FIXED IND 3.3UH 3.42A 51 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-3R3.pdf
SC53LC-150
SC53LC-150
popis: FIXED IND 15UH 1.6A 126 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC53LC-150.pdf
SC53LC-330
SC53LC-330
popis: FIXED IND 33UH 1.09A 288 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-330.pdf
SC53LC-6R8
SC53LC-6R8
popis: FIXED IND 6.8UH 2.27A 76 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-6R8.pdf
SC53LC-221
SC53LC-221
popis: FIXED IND 220UH 390MA 2.04 OHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-221.pdf
SC53LC-100
SC53LC-100
popis: FIXED IND 10UH 2A 105 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC53LC-100.pdf
SC53LC-680
SC53LC-680
popis: FIXED IND 68UH 730MA 545 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-680.pdf
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety