SC53LC-680
BelBel
SC53LC-680 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SC53LC-680
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu FIXED IND 68UH 730MA 545 MOHM
listoch: SC53LC-680.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SC53LC-680
Číslo dielu SC53LC-680 Výrobca Bel
popis FIXED IND 68UH 730MA 545 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 134022 pcs Dátový hárok SC53LC-680.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
tienenie Shielded séria SC53LC
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 68µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 68µH Shielded Inductor 730mA 545 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 545 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 730mA Aktuálny - Sýtosť 510mA
Súvisiace produkty
SC53LC-2R0
SC53LC-2R0
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 2UH 3.6A 38 MOHM SMD
Skladom: 153248 pcs
Stiahnuť ▼: SC53LC-2R0.pdf
RFQ
SC53LC-330
SC53LC-330
výrobcovia: Bel
popis: FIXED IND 33UH 1.09A 288 MOHM
Skladom: 128272 pcs
Stiahnuť ▼: SC53LC-330.pdf
RFQ
SC54-100
SC54-100
popis: FIXED IND 10UH 2.2A 100 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC54-100.pdf
SC53LC-4R7
SC53LC-4R7
popis: FIXED IND 4.7UH 2.8A 60 MOHM SMD
Stiahnuť ▼: SC53LC-4R7.pdf
popis: FIXED IND 12UH 1.98A 120 MOHM
Stiahnuť ▼: SC54-120.pdf
popis: FIXED IND 120UH 580MA 930 MOHM
SC53LC-3R3
SC53LC-3R3
popis: FIXED IND 3.3UH 3.42A 51 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-3R3.pdf
popis: FIXED IND 15UH 1.76A 140 MOHM
SC53LC-6R8
SC53LC-6R8
popis: FIXED IND 6.8UH 2.27A 76 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-6R8.pdf
SC53LC-221
SC53LC-221
popis: FIXED IND 220UH 390MA 2.04 OHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-221.pdf
SC53LC-470
SC53LC-470
popis: FIXED IND 47UH 870MA 415 MOHM
Stiahnuť ▼: SC53LC-470.pdf
popis: FIXED IND 100UH 640MA 700 MOHM
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety